1 (Sat)
Punchestown (IRE) - Punchestown Festival -
Lysá nad Labem (CZE) Prvomájová steeplechase města Lysá nad Labem
Middleburg (USA) Middleburg Spring Races
Hexham (UK) Uttoxeter (UK) Pontchateau (FR) Pontivy (FR) Wissembourg (FR) Hanshin (JPN)
2 (Sun)
Le Pin Au Haras (FR) Pontivy (FR) Sable / Sarthe (FR) Nimes (FR) Meral (FR) Montlucon (FR) Tokyo (JPN)*1
3 (Mon)
Wroclaw (POL) Nagroda Otwarcia Sezonu Przeszkodowego
Kempton Park (UK) Warwick (UK) Down Royal (NI) Nancy (FR) Nantes (FR)
4 (Tue)
Warrnambool (AUS) Brierly Steeplechase
Ayr (UK) Fakenham (UK) Southwell (UK) Ballinrobe (IRE)
5 (Wed)
Warrnambool (AUS) Galleywood Hurdle
Fontwell Park (UK) Kelso (UK) Newton Abbot (UK)
6 (Thu)
Warrnambool (AUS) Grand Annual Steeplechase
Compiegne (FR) Prix Romati (G3)
Huntington (UK) Worcester (UK) Tipperary (IRE)
7 (Fri)
Vichy (FR) Trophée National du Cross - Haras du Lion
Market Rasen (UK) Downpatrick (NI)
8 (Sat)
Haydock Park (UK) Swinton Handicap Hurdle (G3)
Zürich-Dielsdorf (SWI) Jagdrennen Galopp Schweiz
Kennett Square (USA) Willowdale Steeplechase
Hexham (UK) Warwick (UK) Cork (IRE) Auteuil (FR) Cluny (FR) Royan (FR) Jallais (FR) Bratislava (SVK) Te Rapa (NZ) Niigata (JPN)*2
9 (Sun)
Milano (ITA) Grande Steeplechase di Milano (G1)
Killarney (IRE) Muckross Handicap Hurdle (Grade B)
Ludlow (UK) Plumpton (UK) Bdx Le Bouscat (FR) Morlaix (FR) Jallais (FR) Blain (FR) Kincsem Park (HUN) Niigata (JPN)
10 (Mon)
Killarney (IRE) An Riocht Steeplechase (G3)
11 (Tue)
12 (Wed)
Newton Abbot (UK)→Abandoned Perth (UK) Worcester (UK) Dieppe (FR)
13 (Thu)
Lion D'Angers (FR) Anjou-Loire Challenge
Fontwell Park (UK) Perth (UK) Clonmel (IRE) Lyon Parilly (FR) La Teste-Ba (FR) Wissembourg (FR) Saint-Brieuc (FR) Wanganui (NZ)
14 (Fri)
15 (Sat)
Chukyo (JPN) Kyoto High Jump (G2)
Auteuil (FR) Prix Miror / Prix Sanit Sauveur
Malvern (USA) Radnor Hunt Races
Bangor-On-Dee (UK) Uttoxeter (UK) Nantes (FR) Lignieres (FR) Senonnes (FR) Nimes (FR) Slušovice (CZE)
16 (Sun)
Göteborg (SWE) Lindarängen Memorial
Stratford-On-Avon (UK) Wexford (IRE) Nancy (FR) Questembert (FR) Le Pin Au Haras (FR) Dax (FR) Chateaubriant (FR) Merano (ITA) Casterton (AUS) Niigata (JPN)*3
17 (Mon)
Compiegne (FR) Prix Du Cher
18 (Tue)
Hexham (UK) Huntingdon (UK) Limerick (IRE) Lyon Parilly (FR)
19 (Wed)
Bro Park (SWE) Jockeyklubbens Stora Pris
Southwell (UK) Warwick (UK) Strasbourg (FR)
20 (Thu)
Market Rasen (UK) Tipperary (IRE) Vichy (FR)
21 (Fri)
Worcester (UK) Downpatrick (NI) Wexford (IRE)
22 (Sat)
Auteuil (FR) Grande Course de Haies D'Auteuil (G1)
Pardubice (CZE) Velká cena města Pardubic - I. kvalifikace na Velkou Pardubickou
Te Rapa (NZ) Waikato Hurdles / Steeplechase
Camden (USA) Carolina Cup Races
Stratford-On-Avon (UK) Niigata (JPN)*4
23 (Sun)
Auteuil (FR) Grand Steeplechase de Paris (G1)
Ladbrokes Park Lakeside (AUS) Australian Hurdle / Australian Steeplechase
Rostrenen (FR) Trophée National du Cross - Haras du Lion
Fakenham (UK) Moulins (FR) Lion D'Angers (FR) Granville (FR) Durtal (FR) Saint-Malo (FR) Dax (FR) Bratislava (SVK) Niigata (JPN)
24 (Mon)
Zürich-Dielsdorf (SWI) Grosser Preis der Stadt Zürich
Ludlow (UK) Ballinrobe (IRE) Nort-Sur-Erdre (FR) Durtal (FR) Orleans (FR) Rostrenen (FR) Wissembourg (FR) Merano (ITA)
25 (Tue)
Ballinrobe (IRE) Mayo National Handicap Steeplechase (Grade B)
Bangor-On-Dee (UK) Southwell (UK) Tipperary (IRE)
26 (Wed)
Wroclaw (POL) Nagroda Tiumena
Newton Abbot (UK)→Abandoned Warwick (UK) Toulouse (FR) Hastings (NZ)
27 (Thu)
28 (Fri)
Stradford-On-Avon (UK) La Teste-Ba (FR)
29 (Sat)
The Plains (USA) Virginia Gold Cup
Cartmel (UK) Ffos Las (UK) Punchestown (IRE) Auteuil (FR) Chateaubriant (FR) Nimes (FR) Tokyo (JPN)
30 (Sun)
Winterthur (USA) Winterthur Races
Fontwell Park (UK) Kelso (UK) Uttoxeter (UK) Punchestown (IRE) Carhaix (FR) Segre (FR) Cluny (FR) Pompadour (FR) La-Roche-Posay (FR) Merano (ITA) Göteborg (SWE) Chukyo (JPN)
31 (Mon)