1 (Sun)
Ladbrokes Park Lakeside (AUS) Grand National Hurdle / Crisp Steeplechase
Vittel (FR) Trophée National du Cross - Haras du Lion
Market Rasen (UK) Dinan (FR) Royan (FR) Questembert (FR) Le Dorat (FR) Merano (ITA) Topolčianky (SVK) Te Aroha (NZ)
2 (Mon)
Cork (IRE) Vichy (FR) Pompadour (FR) Brehal (FR) Dinan (FR) Colonial Downs (USA)
3 (Tue)
4 (Wed)
Lion D'Angers (FR) Bro Park (SWE) Saratoga (USA)
5 (Thu)
6 (Fri)
Wexford (IRE) Clairefontaine (FR)
7 (Sat)
Pardubice (CZE) Cena firmy Chládek a Tintěra - III. kvalifikace na Velkou Pardubickou
Kilbeggan (IRE) Chateaubriant (FR) Riccarton Park (NZ)
8 (Sun)
Les Landes (JEY) Champion Hurdle
Coleraine (AUS) Casterton Hurdle / Casterton Steeplechase
Downpatrick (NI) Aurillac (FR) Nort-Sur-Erdre (FR) Lignieres (FR) La-Roche-Posay (FR) Saint-Malo (FR) Merano (ITA)
9 (Mon)
Ballinrobe (IRE) Vittel (FR) Clairefontaine (FR) Rochefort / Loire (FR) Brehal (FR) Colonial Downs (USA)
10 (Tue)
11 (Wed)
Riccarton Park (NZ) Grand National Hurdle
12 (Thu)
13 (Fri)
Tramore (IRE) Clairefontaine (FR)
14 (Sat)
Riccarton Park (NZ) Grand National Steeplechase
Market Rasen (UK) Perth (UK) Dieppe (FR) Merano (ITA) Kokura (JPN)*1
15 (Sun)
Granville (FR) Trophée National du Cross - Haras du Lion
Pompadour (FR) Trophée National du Cross - Haras du Lion
Merano (ITA) Premio Creme Anglaise - Memorial Gilberto Giottoli
Coleraine (AUS) Coleraine Hurdle / Great Western Steeplechase
Tramore (IRE) Les Landes (JEY) Vittel (FR) Sille-Le-Guilla (FR) Le Dorat (FR) Gemozac (FR) Netolice (CZE) Kincsem Park (HUN) Niigata (JPN)
16 (Mon)
17 (Tue)
Sligo (IRE) Lion D'Angers (FR)
18 (Wed)
Saratoga (USA) Jonathan Sheppard Memorial (G1)
Bro Park (SWE) Gyllene Hästen
19 (Thu)
Fontwell Park (UK)→Abandoned Stratford-On-Avon (UK) Saint-Malo (FR)
20 (Fri)
Killarney (IRE) Brandon Handicap Hurdle (Grade B)
21 (Sat)
Killarney (IRE) BoyleSports Handicap Steeplechase (Grade B)
Zürich-Dielsdorf (SWI) Züricher Jagdpreis in Memoriam Walter Suter senior
Newton Abbot (UK) Craon (FR) Merano (ITA) Slušovice (CZE) Niigata (JPN)*2
22 (Sun)
Worcester (UK) Lion D'Angers (FR) Le Pertre (FR) Pompadour (FR) Royan (FR) La-Roche-Posay (FR) Mauron (FR) Vittel (FR) Merano (ITA) Senica (SVK) Kokura (JPN)
23 (Mon)
Clairefontaine (FR) Grand Steeplechase Ville De Deauville
Stratford-On-Avon (UK) Ballinrobe (IRE) Colonial Downs (USA)
24 (Tue)
25 (Wed)
Fontwell Park (UK)→Abandoned Bellewstown (IRE)
26 (Thu)
Sedgefield (UK) Chateaubriant (FR)
27 (Fri)
28 (Sat)
Kokura (JPN) Kokura Summer Jump (G3)
Cartmel (UK) Dieppe (FR) Dieppe (FR) Ploermel (FR) Beaupreau (FR) Most (CZE)
29 (Sun)
Ballarat (AUS) Grand National Steeplechase
Merano (ITA) Premio Piero e Franco Richard (G3)
Aarau (SWI) Grosser Preis Des Kantons Aargau
Vittel (FR) Beaupreau (FR) Granville (FR) Ploermel (FR) Pompadour (FR) Vertou (FR) Niigata (JPN)
30 (Mon)
Cartmel (UK) Les Landes (JEY) Downpatrick (NI) Moulins (FR) Cazaubon (FR) Vertou (FR) Colonial Downs (USA)
31 (Tue)
Waregem (BEL) - Waregem Koerse -